KOMUNIKAT

Szanowni Państwo, w związku z wieloma potwierdzonymi przypadkami koronawirusa COVID-19 w Polsce, Miejski Zakład Energetyki Cieplnej „EKOTERM” Sp. z o.o. w trosce o bezpieczeństwo Klientów i Pracowników informuje, że zamyka dla osób z zewnątrz Dział Sprzedaży i Dystrybucji oraz wstrzymuje bezpośrednią obsługę klienta w pozostałych działach, w tym punkt kasowy w siedzibie Spółki z dniem 17 marca 2020 do odwołania.

Sprawy nie wymagające osobistej wizyty w siedzibie Spółki mogą Państwo załatwić drogą telefoniczną lub e-mailem, a w sprawach szczególnych, wymagających koniecznego osobistego kontaktu obsługa interesanta będzie możliwa po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub e- mailowym.

Sekretariat:                                              e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Sprzedaży i Dystrybucji oraz Dział Techniczny:

tel. 33 860 49 64 i 509 644 530           e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                               

Księgowość:                                           e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogotowie Ciepłownicze:

tel. 33 861 34 05  i    512 028 942

Wpłaty za wszelkie usługi należy dokonywać na nasz rachunek bankowy wykazany na fakturze.

Zarząd               

MZEC „EKOTERM” Sp. z o.o.